Dlaczego warto skorzystać z usług Centrum Medycznego Medea?

ośrodek zdrowia Mazańcowice

Dlaczego warto skorzystać z usług Centrum Medycznego Medea?

Centrum Medyczne Medea funkcjonuje od 2016 roku. Zostało założone z potrzeby pasji i powołania do medycyny, która pociągnęła za sobą pragnienie stworzenia miejsca, gdzie pacjent znajdzie kompleksową opiekę. Dlatego w Centrum Medea znajdują się nie tylko specjalistyczne gabinety lekarskie, ale również rehabilitacyjne oraz apteka, w której pacjenci mogą od razu zrealizować recepty.

W czym się specjalizujemy?

W naszej poradni znajdą Państwo szereg specjalistów: od pediatrów i lekarzy medycyny pracy, przez chirurgów naczyniowych, ortopedów i neurochirurgów po psychologów, specjalistów od medycyny bólu i fizjoterapeutów. A to nie wszyscy pracujący u nas lekarze. Poprzez tak duży zasób specjalistów, możemy pomóc naszym pacjentom kompleksowo oraz konsultować się z innymi lekarzami, w celu ustalenia jak najlepszej metody leczenia. Poza gabinetami ściśle specjalistycznymi zapewniamy także dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, którzy są niezawodni we wczesnym wykrywaniu niepokojących objawów. Poradnia Rodzinna działa na fundusz NFZ. Udzielamy również pomocy sportowcom, którzy mogą zgłosić się na badania do Medycyny Sportowej, niezależnie od stopnia swojego zaawansowania. Mamy także fachowy gabinet USG, co pozwala nam działać na miejscu, bez konieczności przekierowywania pacjentów do innych placówek. Prowadzimy m.in. USG tarczycy, nerek, stawów, węzłów chłonnych, układu krążenia (Dopplera) oraz jamy brzusznej. USG wykonujemy zarówno na osobach dorosłych, jak i dzieciach.

Ubezpieczenia medyczne

Nasze usługi są dostępne w ramach różnych świadczeń medycznych. Obecnie współpracujemy m.in. z PZU, MedCam, czy Allianz. Pełną listę ubezpieczycieli znajdą Państwo w zakładce „Dla Pacjenta”. Badania w ramach świadczeń firm ubezpieczeniowych wykonywane są nieodpłatnie. Jak sprawdzić, czy dany ubezpieczyciel pokrywa świadczenie? Aby to zweryfikować można:

  • Skontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem
  • Sprawdzić swoje dane online w systemie ubezpieczyciela (jeżeli dana firma posiada taki system)
  • Zadzwonić do nas i podać numer swojego ubezpieczenia

Szczepienia

Oferujemy również pełen pakiet szczepień, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszystkie one odbywają się w ramach Poradni Lekarza Rodzinnego. Pracujący tam zespół nie tylko zapewnia szczepienia najmłodszym, ale organizuje cały kalendarz szczepień oraz pozostaje w regularnym kontakcie z rodzicami. Zapewniamy szczepienia obowiązkowe, ale również zalecane, które są szczepieniami nieobowiązkowymi.
Szczepienia obowiązkowe są bezpłatne.
Zapraszamy na szczepienie także ludzi ciekawych świata. Wczasy w odległych zakątkach globu często obłożone są wymogiem dodatkowych szczepień. W naszych gabinetach realizujemy szczepienie obowiązkowe przy wyjeździe do krajów tropikalnych – żółtej febrze.
Już nie musisz szukać dobrego specjalisty – znajdziesz go w Centrum Medycznym Medea k. Bielska-Białej

Udostępnij